حضور شرکت سپهرپلاستیک پدیده در سیزدهمین نمایشگاه بین‌المللی ایران‌پلاست

سیزدهمین نمایشگاه بین‌المللی ایران پلاست با حضور سپهرپلاستیک پدیده

سیزدهمین نمایشگاه بین المللی ایران پلاست در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران ۳۱ شهریور ۹۸ افتتاح شد. سیزدهمین نمایشگاه بین‌المللی ایران پلاست با شعار “رونق کسب‌وکار جهانی صنعت پلاستیک” با حضور «بیژن زنگنه» وزیر نفت، «رضا رحمانی» وزیر صنعت، معدن و تجارت و «بهزاد محمدی» مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی جمعی از مدیران ارشد صنعت پتروشیمی و فعالان این صنعت در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران به صورت رسمی افتتاح شد.

شرکت سپهرپلاستیک پدیده (بزرگترین تولیدکننده انواع پریفرم، درب، بطری، مستربچ، محصولات پلیمری و کودک) به عنوان یکی از شرکت‌های تولیدکننده محصولات پلیمری و سلولزی در سالن ۴۰ غرفه ۷ میزبان بازدیدکنندگان و میهمانان علاقه‌مند در این حوزه بود.

در این دوره از نمایشگاه، ۵۷۰ شرکت داخلی و ۳۵ شرکت خارجی از کشورهای چین، هند، ایتالیا، ترکیه و روسیه حضور داشتند.

شایان‌ذکر است ۱۲ هیئت از کشورهای عراق (۳ هیئت)، افغانستان، ترکیه، آذربایجان، پاکستان، ویتنام، ارمنستان، کنیا، هند و تونس و تجار انفرادی نیز از کشورهای ایتالیا، اوکراین، چین، رومانی، روسیه، سوریه، لبنان، افغانستان، قزاقستان، ازبکستان، ارمنستان، عراق، تاجیکستان و ترکیه در این نمایشگاه حاضر شدند.

این نمایشگاه ۳۱ شهریورماه تا ۳ مهرماه ۹۸ از ساعت ۹:۰۰ تا ۱۷:۰۰ در چهار گروه مواد اولیه، کالاهای ساخته و نیمه ساخته‌شده، ماشین‌آلات و تجهیزات و خدمات میزبان بازدیدکنندگان بود.