تولید قطعات پلاستیکی صنعتی

سال 1390 شرکت سپهرپلاستیک پدیده فعالیت خود را در زمینه تولید قطعات پلاستیکی صنعتی از جمله پریفرم، بطری پت و درب از سال 1390 آغاز نمود. امروزه پس از گذشت سال ها همچنان یكی از برترین و معتبرترین تولیدکنندگان و صادرکنندگان حال حاضر در این حوزه می باشد.

تولید محصولات مصرفی

سال ۱۳۹۵ آغاز ورود محصولات مصرفی خانگی لندی به سبد تولیدی شرکت سپهرپلاستیک پدیده بود. در این سال سپهرپلاستیک با تولید انواع سفره‌های یک‌بارمصرف، کیسه فریزر و کیسه‌زباله فعالیت خود در این حوزه را آغاز کرد و دیری نپایید که همپای رقبای بزرگ در این صنعت گشت.

محصولات پیکوپلاست

سال ۱۳۹۶، سال تولد برند پیکوپلاست در صنعت محصولات پلیمری سپهرپلاستیک بود. در این سال کیسه‌زباله، کیسه فریزر و سفره‌های یک‌بارمصرف با برند پیکوپلاست تولید و در فروشگاه‌های افق کورش در خدمت خانوار قرار گرفت.

توسعه محصولات لندی

سال ۱۳۹۷ را می‌توان سال توسعه گروه محصولات لندی نامید. در این سال شرکت سپهرپلاستیک پدیده از محصولات جدید خود رونمایی کرد و انواع پد ظرف‌شویی، سیم ظرف‌شویی، دستمال پاک‌کننده چندمنظوره، کیسه‌زباله‌های لندنی بنددار اکونومی و کیسه‌زباله آسان گره تک رول با کیفیت و دوختی مستحکم به گروه محصولات این برند افزوده شد و در سبد خانوار هموطنان قرار گرفت. در این سال همچنین کیسه‌زباله لندنی پیکوپلاست تولید و وارد بازار شد.

کیسه فریزر جعبه‌ای لندی

سال ۱۳۹۸ کیسه فریزر جعبه‌ای لندی با طراحی نوین و کیفیتی بالا تولید و به‌عنوان محصول جدید این برند روانه بازار گشت و خیلی زود جز محصولات پرمصرف خانواده‌ها قرار گرفت.

دستکش یکبارمصرف

سال ۱۳۹۹، با گسترش ویروس کرونا در سراسر جهان و کشور عزیزمان ایران، شرکت آروین پلاست هکمتانه یکی از شرکت‌های زیرمجموعه سپهرپلاستیک پدیده در راستای حفظ سلامت و بهداشت خانواده و پیشگیری از شیوع ویروس کرونا، دستکش‌های یک‌بارمصرف را با برند پیکوپلاست و لندی تولید و توزیع نمود.